Wynajem dla dużych firm

Wypożyczasz tylko kiedy potrzebujesz

Minimalizujesz koszty korzystania z samochodu

My zajmujemy się wszystkimi komplikacjami

Wynajem średnio- i długo terminowy dla dużych firm

Wynajem samochodu długoterminowy dla dużych firm

Wynajem samochodu długoterminowy to rozwiązanie, które doceniają polscy przedsiębiorcy. Duże firmy wymagają dużej floty samochodowej. Dla płynności działania i prawidłowości przebiegu procesów konieczne jest, aby samochody były dobrze utrzymane, sprawne, a niejednokrotnie reprezentacyjne. Bogata oferta pojazdów w naszej wypożyczalni pozwala na bezproblemową obsługę nawet dużych firm. Szeroka baza pojazdów różnej klasy to możliwość dobrania samochodu do preferencji, a przede wszystkim wyzwań, jakie stoją przed Twoim biznesem. Potrzebujesz dużego i wytrzymałego auta dostawczego? A może małego miejskiego samochodu? Możliwość doposażenia oraz warianty obejmujące dodatkowe ubezpieczenia i serwis gwarantują, że flota samochodowa będzie zawsze gotowa na wyzwania Twojej działalności.

W przypadku dużych firm obsługa floty samochodowej może przysporzyć sporo problemu i zająć dużo czasu. Zamiast zatrudniać osoby w tym celu, zdaj się na nas i sprawdź wynajem długoterminowy auta na firmę. Profesjonalne zarządzanie flotą samochodową powierzone specjalistom to obecnie wciąż rosnący trend na polskim rynku, a dla właścicieli to oszczędność i czasu i środków. Wykonujemy serwis, naprawy, dopilnujemy ubezpieczeń, o nic nie musisz się martwić. Wynajem samochodu długoterminowy to odpowiedź na wciąż rosnące potrzeby przedsiębiorstw, które szukają łatwych i efektywnych rozwiązań.

Zalety wynajmu długoterminowego samochodów dla dużych firm

  • oszczędność i rozłożenie kosztów w czasie (środki przeznaczone na zakup floty można zainwestować w dalszy rozwój firmy, na początek potrzebujemy więc małego kapitału bądź skorzystać możemy z opcji bez wkładu własnego),
  • oszczędność czasu,
  • nie ma wpływu na zdolność kredytową (nie zamrażasz kapitału),
    minimalizacja zadań (obsługa, serwis itp. po stronie wypożyczalni),
    nie ograniczamy zdolności kredytowej firmy,
  • opłaty wliczamy w koszty (maleje wysokość podatku),
  • łatwiejsze planowanie wydatków, stałe opłaty,
  • nie martwisz się o wartość końcową pojazdu, którego używasz (wartość rezydualna pojazdu przy wynajmie samochodów długoterminowym jest zmartwieniem wypożyczalni).

Firmy korzystając z usług firm z segmentu CFM (Car Fleet Managment), gwarantują sobie kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Nasza oferta to m.in. wynajem samochodów długoterminowy, to zadbane i dobrze utrzymane pojazdy o małym przebiegu dostosowane do wymagań Twojego biznesu. Obsługa serwisowa, ubezpieczeniowa czy likwidacja szkód nie stanowią już Twojego zmartwienia, nasi specjaliści zadbają o uzyskanie maksymalnych korzyści z Twojej floty samochodowej. Outsourcing floty samochodowej w połączeniu z możliwościa najmu pojazdów to świetnie rozwijająca się branża nie bez powodu. Wykorzystanie zasobów zewnętrznych to dla firm ogromne ułatwienie. Wynajem długoterminowy auta na firmę pozwala na optymalizację biznesu i pozwala na realizowanie kolejnych inwestycji służących rozwojowi dzięki temu, że nie musisz inwestować nic na początek.

W jaki sposób duże firmy mogą zyskać na outsourcingu floty samochodowej i wynajmie długookresowym samochodów?

Poza oczywistymi już dla wielu zaletami, firmy, które decydują się na wynajem długookresowy samochodów służbowych i zlecają ich obsługę naszej firmie, zyskują również na korzystniejszych niż standardowo pakietach ubezpieczeniowych (AC, OC, NW, likwidacja szkód). Gwarancja zachowania płynności działania wynikająca z auta zastępczego w razie kolizji czy naprawy oraz fachowe doradztwo, dzięki któremu można zbudować profesjonalny park maszynowy spełniający wszelkie potrzeby wizerunkowe, marketingowe, użytkowe to kolejne zalety. Wynajem samochodu długookresowy to szansa na rozwój Twojej firmy.

Częste pytania

W skrócie mówiąc, outsourcing flot samochodowych to usługa polegająca na pełnym zarządzaniu Twoją flotą samochodów. Zajmują się nią najczęściej firmy z sektora CFM (Car Fleet Menagment), coraz popularniejsza jest również nie tylko obsługa flot, a także jej finansowanie w ramach najmu –  wynajem długoterminowy samochodów bez wpłaty (bez konieczności wnoszenia wkładu własnego). Rynek rozwija się coraz szybciej i wciąż rośnie zapotrzebowanie na tego typu usługi, które ze względu na wielkie korzyści dla przedsiębiorstw stają się coraz popularniejsze.

Wynajem samochodu długoterminowy to coraz częściej wybierana opcja wśród właścicieli przedsiębiorstw. Szczególnie w połączeniu z obsługą flot samochodów służbowych. W Europie Zachodniej na ten model zarządzania decyduje się obecnie większość korporacji międzynarodowych. To wygodna i bezpieczna opcja, szczególnie dla dużych przedsiębiorstw. Nie wymaga wysokich nakładów finansowych na początku, pozwalając wolne środki przeznaczyć na rozwój firmy. Oddanie parku maszynowego w zarządzanie profesjonalnym firmom to oszczędność czasu, pieniędzy i inwestycja w swój biznes. Jest to więc bardzo dobra propozycja dla firm, które doskonale wiedzą, że efektywne zarządzanie i inteligentne finansowanie wyjdzie im na dobre.