Obsługa flot samochodowych

Szybka reakcja

Duży wybór

Wzorowy stan techniczny

W jakich sytuacjach możemy pomóc?

Uzupełnianie bieżącej floty samochodowej

Zatrudniłeś nowego pracownika, jednak nie masz dla niego samochodu firmowego? Bez obaw. Dzięki średnio- i długoterminowemu wynajmowi możesz uzupełnić braki w swojej flocie od zaraz. Nie musisz na szybko podejmować decyzji o zakupie samochodu dla nowego pracownika, zagwarantuj mu narzędzie pracy już teraz. Wynajem to najprostszy sposób na szybkie uzupełnienie braków pojazdów, a obsługa floty samochodowej powierzona specjalistom przyniesie wiele korzyści Twojej firmie.

Kradzież samochodu

Choć kradzież samochodu jest zdarzeniem nieprzyjemnym, jednak nie może mieć wpływu na funkcjonowanie Twojego biznesu. Istnieją na szczęście sposoby, które gwarantują zachowanie płynności działania firmy, mimo zdarzeń losowych. Wynajmij samochód na już i zapewnij prawidłową realizację swoich zobowiązań. Unikniesz dzięki temu wielu przykrych konsekwencji jak niezrealizowane zlecenia i opóźnienia.

Sprzedaż samochodu

Sprzedajesz samochód firmowy, ale nie wiesz czym go zastąpić? Pośpiech jest złym doradcą. Zastąp go wynajętym samochodem. Da Ci to czas na przemyślenie decyzji o zakupie nowego pojazdu, a po zapoznaniu się z ofertą wypożyczalni możesz dojść do wniosku, że kupno nie jest wcale dobrym rozwiązaniem. Obsługa flot samochodowych i finansowanie samochodów firmowych formą najmu może okazać się dla Ciebie dużo korzystniejszym rozwiązaniem.

Uszkodzenie samochodu

Awarie czasem się zdarzają, najważniejsze jest zachowanie ciągłości działania przedsiębiorstwa pomimo takiej sytuacji. Wypożyczony samochód zastąpi uszkodzony model, a szybkość załatwienia formalności pozwoli Ci na utrzymanie płynności pracy. Jeśli natomiast korzystasz już z obsługi floty samochodowej, w czasie awarii zostanie Ci udzielone wsparcie.

Samochód przedkontraktowy

Planujesz wymianę swojej floty, ale musisz poczekać na jej realizację? Dla prawidłowego funkcjonowania Twojej firmy musisz zadbać o bieżące zobowiązania. Samochód przedkontraktowy to idealne rozwiązanie w takiej sytuacji. Sprawną obsługę floty samochodowej oraz niezbędny samochód do prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstwa znajdziesz w naszej wypożyczalni.

Samochód z Autocasco

Doszło do wypadku, polisa Autocasco zagwarantuje Ci, że nie pozostaniesz bez środka transportu niezbędnego do realizowania zobowiązań przedsiębiorstwa. Na czas naprawy Twojego samochodu (bądź do momentu zakupu nowego w przypadku stwierdzenia szkody całkowitej) możesz realizować swoje obowiązki, korzystając z wynajętego samochodu. To doskonała alternatywa dla posiadaczy AC, którzy są sprawcami szkody komunikacyjnej.

Auta dla kadry zarządzającej

Zasady wyboru floty dla kadry zarządzającej wprowadzają pewne ograniczenia co do wartości pojazdów. Dlatego doskonałym rozwiązaniem w tej sytuacji jest długoterminowy wynajem samochodu. Auta dla pracowników wyższego szczebla to prestiżowy dodatek do pensji, element motywujący, a także wizytówka każdej firmy. Dlatego wiele firm decyduje się na wynajem luksusowych samochodów dla prezesów i menedżerów w zakresie kilku najczęściej wybieranych marek. Takie rozwiązania są powszechnie stosowane wśród prezesów dużych banków, instytucji finansowych czy towarzystw ubezpieczeniowych.

W przypadku dużych koncernów wynajem długoterminowy jest doskonałą formą pozyskania pojazdów dla kadry menadżerskiej, gdyż auta wyższych segmentów oprócz wysokiej wpłaty jednorazowej do firmy leasingowowej, charakteryzują się wysokimi kosztami serwisu, ubezpieczenia etc., których duże firmy nie ponoszą korzystając z wynajmu długoterminowego.

Auta na terminowe kontrakty

Zatrudnienie pracowników sezonowych i realizacja kontraktów terminowych wiąże się często z problemem braku wystarczającej ilości pojazdów niezbędnych do realizacji zadań firmy. Jeśli więc Twoja branża ukierunkowana jest na działalność sezonową, wynajem samochodów dla firmy to opcja, która ogranicza koszty w momencie, kiedy przychody są niższe i gwarantuje realizację planów przedsiębiorstwa, gdy jest to konieczne.

Szeroki wybór modeli z naszego parku maszynowego spełni wymagania każdej branży. Nasze samochody doskonale sprawdzą się w branży budowlanej, ale też do zadań handlowych. Możesz wybrać pojazd, którym będziesz godnie reprezentował swoją firmę lub taki, który będzie idealny do przewożenia większej ilości pracowników. Znajdujemy rozwiązania, które najlepiej sprawdzą się w Twojej sytuacji! Next ADV to profesjonalna obsługa floty samochodowej oraz wynajem samochodów na różne okresy. Zobacz, w jakich sytuacjach nasze usługi mogą stać się potrzebne Twojej firmie!